joomla templates top joomla templates template joomla
agnieszka3 

Agnieszka Olszowska z wykształcenia mgr Fizjoterapii. Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego w Kielcach. Ukończyła również policealną szkołę zawodową w charakterze Asystenta Osoby Niepełnosprawnej.

Ruch i zdrowy tryb życia towarzyszą jej od najmłodszych lat. Od dziecka uczęszczała na zajęcia do Regionalnego zespołu "Sądeczoki", gdzie pod fachowym okiem rozwijała swoje umiejętności taneczne oraz wokalne. Jej pasją jest sport , taniec, podróże oraz spotkania z przyjaciółmi. Agnieszka posiada ciepłe usposobienie , jest otwarta osoba i dzięki temu nie ma problemów z nawiązywaniem nowych znajomości.

Jest instruktorem od niedawna, wybrała się na pierwsze szkolenie aerobiku , które zainspirowało ja do dalszego zdobywania wiedzy i powoli przeradza się w kolejną pasje.

Po niedługim czasie uzyskała stopień: Instruktora Aerobiku & Stepu Licencja B. w Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku kolejno:

- Instruktor Zajęć grupowych
- Certyfikat upoważniający do prowadzenia zajęć ze zdrowego kręgosłupa
- Certyfikat z Patologii kręgosłupa
- Certyfikat Medical Fitness
- Certyfikat TFS Basic Step
- Certyfikat OM- Functional Stretch

brała również udział w wielu konwencjach oraz warsztatach, cały czas stara się podnosić swoje kwalifikacje pod okiem najlepszych instruktorów z polski oraz zagranicy.

cennik1

grafik1

spacer1

 karty1 karty2 karty3 realizacja