joomla templates top joomla templates template joomla

Victoria Fitness Club jest najnowocześniejszym centrum fitness w Starym Sączu.
Jest to miejsce dla osób, którzy chcą w aktywny i przyjemny sposób spędzić czas lub spotkać się ze znajomymi, by móc osiągnąć wyznaczony cel i być w pełni usatysfakcjonowanym.   

Co u nas znajdziesz ?

U nas znajdziecie trenerów i instruktorów fitness o najwyższych kwalifikacjach dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować onas
bardzo wysoki poziom usług.
Nasza oferta została przygotowana tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.   

Do Państwa dyspozycji stworzyliśmy sale siłową z najwyższej jakości sprzętem Life Fitness .Prowadzimy zajęcia grupowe oraz treningi personalne. W naszej ofercie można znaleźć takie ćwiczenia jak:ZUMBA, STEP, FIT BALL, TBC, SHAPE MIX, PILATES, ABT, STRETCHING, Fit Cross, TRX .

Victoria Fitness Club to lokal o wysokim standardzie, gdzie wszystkie sale są w pełni klimatyzowane i wentylowane.

U nas możesz nabyć  również suplementy diety oraz odżywki dzięki czemu trening przyniesie lepsze i szybsze efekty w czym pomogą Państwu nasi wykształceni w tym kierunku trenerzy.

Ćwicz z nami!

Z pewnością pomożemy każdemu znaleźć to czego szuka. Każdy z ćwiczących objęty jest profesjonalną opieką trenerów, z którymi możliwa jest konsultacja dietetyczna w celu uzyskania wymarzonej sylwetki.


Victoria Fitness Club prowadzona jest przez zespół kompetentnych i zaangażowanych trenerów i instruktorów. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia ciekawych i zróżnicowanych zajęć, co zapewnia wysoki poziom usług.

 

cennik1

grafik1

spacer1

 karty1 karty2 karty3 realizacja